O Kudux
Urządzenia KUDUX to już ponad 10 lat obecności na rynku. Przez cały ten okres oferta Kudux zmieniała się dynamicznie zapewniając naszym klientom najwyższą jakość urządzeń za rozsądną cenę.

Nasz zespół R&D stale poszukuje nowych rozwiązań i producentów, aby zapewnić produktom KUDUX technologię i jakość na najwyższym światowym poziomie.

Bogata oferta produktów wykorzystuje szereg opatentowanych, wyjątkowych funkcji i rozwiązań.
Aktywna współpraca z naszymi Klientami pozwala nam na szybką reakcję na potrzeby rynku, dzięki czemu nasi Klienci w bardzo krótkim czasie otrzymują urządzenia o parametrach i funkcjach stosowanych tylko w najbardziej zaawansowanych urządzeniach na świecie.

Urządzenia KUDUX bardzo szybko zdobyły kolejne rynki, przez co oferta szybko się powiększyła i została podzielona na oddzielne linie produktowe.
Obecnie marka KUDUX to kilka kategorii produktów przeznaczonych do różnych zastosowań – STAGE, ARCHITEKTURA, EKRANY LED, oraz LASERY

Kudux STAGE – to profesjonalne oświetlenie sceniczne oraz efektowe. W ofercie między innymi stroboskopy LED, belki oraz  ruchome głowy ze źródłem światła LED oraz lampami 2R, 7R, 10R, 15R. Ofercie KUDUX znajdują się systemy laserowe o mocach od  3000mW  do 30000mW.  Lasery są kompatybilne ze standardem sterowania  ILDA oraz sterownikami Pangolin, Fiesta oraz Moncha.

Urządzenia KUDUX wykorzystują w codziennej pracy uznane firmy rentalowe. Biblioteka urządzeń Kudux Stage jest dostępna w programie do wizualizacji CAPTURE oraz sterownikach Chamsys i GrandMA, Light Magic itp.

Kudux ARCHITEKTURA – to wysokiej jakości  lampy i elementy oświetlenia architektonicznego. Oferta zawiera lampy linowe, punktowe oraz wodoodporne oświetlenie fontann i basenów. W ofercie Kudux  znajdują się elementy dekoracyjne  służące do budowy zaawansowanych scenografii przestrzennych, zaczynając od pasków  i modułów cyfrowych LED, paneli LED, kul  i tub LED 360, na elementach 3D typu LED Ring, LED Cylinder kończąc. Produkty KUDUX są kompatybilne ze sterownikami i oprogramowaniem firm MODUS, SIGMA NET, PXM, MADRIX, MAD MAPPER, LED MASTER, JINX, GLADIATOR oraz ARKAOS oraz RESOLUME.

Kudux EKRANY LED – oferta zawiera mobilne ekrany LED, bandy sportowe oraz ekrany LED do stałych instalacji. W szerokiej ofercie można znaleźć rozwiązania zewnętrzne oraz wewnętrzne. Jako jedna z nielicznych marek, KUDUX posiada  w swojej ofercie lekkie, ażurowe ekrany video o różnych rozdzielczościach wykorzystywane do aranżacji  witryn sklepowych, stoisk targowych oraz innych innowacyjnych elementów scenograficznych.  Kudux dostarcza pojedyncze moduły i akcesoria do budowy  ekranów o własnych, niestandardowych kształtach 2D i 3D. Nowością KUDUX są giętkie moduły umożliwiające tworzenie ekranów np. na okrągłych filarach.

Ekrany są dostarczane w jednym ze standardów systemów sterownia LINSN, NOVA STAR lub innych na życzenie klienta.

Wszystkie nasze produkty produkowane są zgodnie z międzynarodowymi standardami.

Znak towarowy KUDUX jest znakiem zastrzeżonym w Urzędzie Patentowym RP.
Prawa do jego używania posiada firma MEDIAM.

Zapraszamy do współpracy