O kudux

Urządzenia KUDUX to już prawie 10 lat obecności na rynku.
Przez cały ten okres oferta Kudux zmieniała się dynamicznie zapewniając naszym klientom najwyższą jakość urządzeń za rozsądną cenę.
Panele fotowoltaiczne, telebimy, urządzenia sceniczne opatrzone marką KUDUX można znaleźć nie tylko w Polsce, ale również i na świecie.
Nasz zespół R&D stale poszukuje nowych rozwiązań i producentów, aby zapewnić produktom KUDUX technologię i jakość na najwyższym światowym poziomie.
Bogata oferta produktów wykorzystuje szereg opatentowanych, wyjątkowych funkcji i rozwiązań.
Aktywna współpraca z naszymi Klientami pozwala nam na szybką reakcję na potrzeby rynku, dzięki czemu nasi Klienci w bardzo krótkim czasie mają do dyspozycji urządzenia o parametrach i funkcjach dostępnych tylko w najdroższych urządzeniach.

Urządzenia KUDUX bardzo szybko zdobyły kolejne rynki, przez co oferta szybko się powiększyła i została podzielona na oddzielne linie produktowe.
Obecnie marka KUDUX to pięć działów – STAGE, LED, VIDEO, DECOR oraz LASERY:

Kudux STAGE – to profesjonalne oświetlenie sceniczne oraz efektowe. W ofercie między innymi ruchome głowy wykorzystujące źródła światła LED oraz lampy typu 2R, 7R, 10R, 15R.
Urządzenia KUDUX wykorzystują w codziennej pracy uznane firmy rentalowe.
Biblioteka urządzeń Kudux Stage jest dostępna w programie do wizualizacji CAPTURE NEXUM oraz sterownikach Chamsys i GrandMA.

Kudux LED – to wszelkiego rodzaju elementy dekoracyjne wykorzystujące technologię LED typu paski i moduły cyfrowe LED, panele LED o różnej rozdzielczości, kule i tuby LED 360. Na chwilę obecną firma jest jednym z głównych dostawców elementów dekoracyjnych typu LED Ring, LED Cylinder, elementów do budowy świetlnych systemów matrycowych oraz systemów modułowych służących do budowy przestrzennych scenografii w obiektach użyteczności publicznej. Jako jedna z nielicznych marek, KUDUX ma w swojej ofercie lekkie, ażurowe ekrany video typu MESH o rozdzielczościach od p10 do p25 szeroko wykorzystywane przy aranżacji np. klubów muzycznych.
Produkty KUDUX LED Decor są kompatybilne ze sterownikami i oprogramowaniem firm MODUS, SIGMA NET, PXM, MADRIX, MAD MAPPER, LED MASTER, JINX, GLADIATOR oraz ARKAOS.

Kudux VIDEO – to mobilne ekrany LED typu telebim, bandy sportowe oraz ekrany do stałej instalacji. W szerokiej ofercie można znaleźć rozwiązania zewnętrzne oraz wewnętrzne. Kudux dostarcza ekrany o szerokiej gamie rozdzielczości od 1,8mm do 16 mm.
Ekrany są dostarczane w jednym ze standardów systemów sterownia LINSN, NOVA STAR lub innych na życzenie klienta.

Kudux DECOR – to oferta obejmująca elementy dekoracyjne, panele ścienne i podłogowe, elementy scenograficzne oraz meble specjalistyczne do obiektów rozrywkowych, klubów muzycznych, dyskotek, sal tanecznych i weselnych.

Kudux LASERY – Lasery w ofercie KUDUX to kontynuacja marki Laser Machine. W ofercie znajdują się lasery reklamowe i klubowe o mocach do 6000mW. Wszystkie lasery są kompatybilne ze standardem ILDA oraz systemami sterowania Pangolin, Fiesta oraz Moncha.

Wszystkie nasze produkty produkowane są zgodnie z międzynarodowymi standardami.

Znak towarowy KUDUX jest znakiem zastrzeżonym w Urzędzie Patentowym RP.
Prawa do jego używania posiada firma MEDIAM.

 Zapraszamy do współpracy